Trudnoća i insekticidi

Sanja777

Poštovani.. Trudna sam 5 tjedana, početak trudnoće. Radim u dućanu prehrane u kojem je na rubnike vrata, prozora gornjih polica i svih frižidera nanesem premaz za muhe. Zanima me može li meni kao trudnici taj prrmaz naškodit jer je praktički svugdi. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to ne može smatati trudnoći. Naravno, izbjegavajte direktan kontakt s tim premazom.