Dalacin

Deni

Po preporuci svoje ginekologinje počela sam prije dva dana koristiti Dalacin kremu. Međutim, mjesečnica mi je došla 5 dana ranije. Kako u uputi ne piše treba li se nastaviti terapija i ako nastupi mjesečnica, molim Vas da mi odgovorite trebam li prekinuti terapiju te nastaviti s njom kad mjesečnica završi, ili mogu nastaviti s aplikacijom kreme unatoč mjesečnici.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Deni, u vrijeme menstruacije nemojte koristiti Dalacin, već nastavite sa aplikacijama kada ona prođe.