Dermazin u trudnoći

ivana3006

Poštovani,
obraćam Vam se jer sam vrlo zabrinuta. Trudna sam 33 tjedna. Maloprije sam prste opekla vrelom vodom i nakon hlađenja vodom namazala dermazinom. Ubrzo sam krenula s čitanjem uputstava i nakon što sam pročitala da je izričito zabranjeno korištenje u kasnoj trudnoći zbog oštećenja mozga djeteta, uklonila kremu. Na prstima mi je tako stajala 10-15 min. Ima li opasnosti za moje dijete?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, premala je to količina da bi mogla naškoditi djetetu.