diane

nina

postovana dr.kupesic
molim vas odgovor na jedno jednostavno pitanje:kako se piju pilule diane-35,kojim se danom zapocinje,koliko se dugo piju prvi ciklus a kojim danom zapocinjem naredni ciklus,dali uvijek na prvi dan?
unaprijed hvala na odgovoru
lijep pozdrav
nina

ispricavam se sto vam se opet javljam i "gnjavim" s takvim pitanjima ali upravo sam u uputstvima procitala nesto sto me dodatno zbunilo:naime pise da se u slucaju dijareje za vrijeme uzimanja tableta njihov kontraceptivni ucinak smanjuje te se mora koristiti neko dodatno sredstvo jel bi do zaceca moglo doci
da li je to tako i zasto?
dali pilule izazivaju dijareju'
ja sam pilule pocela piti prije dva dana,tocnije 28.07. i dosada sam popiladvije,dijareju sam dobila jucer 29.07. nakon jedne popijene tablete s time da je od toga proslo 21. sat i trajala je vrlo kratko i nakon toga je nisam vise dobila,sada je sve u redu
molim vas,odgovorite mi na pitanje:da li se mogu osloniti na pilule u ovom ciklusu?
unaprijed se zahvaljujem na odgovoru
najljepsi pozdrav
nina