Diane 35 i crijevna viroza

Lil15

Poštovani,
Pijem Diane 35 unazad dvije godine. U nedjelju sam završila na hitnoj sa dijagnozom gastritisa i crijevne viroze, od nedjelje imam jak proljev (više od 10puta dnevno). U nedjelju sam u 17h popila tabletu i idući dan isto tako, od sve te strke uopće sam zaboravila na dodatne tablete da bi trebala popiti. Ovo mi je sad treći tjedan uzimanja, do petka bi trebala piti te onda 7 dana pauze. Međutim, brine me taj proljev koji se ne smiruje te što sada učiniti? Da prestanem piti pa samo za 3 dana počnem novi blister posto se tablete vjerojatno nisu uspjele apsorbirati od nedjelje?
Unaprijed hvala na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prestanite s uzimanjem tableta, napravite 7-dnevnu pauzu, pa nastavite s novim blisterom.