Dojenje i kontracepcija

Maya

Poštovani,
rodila sam 16.10 a 17.11 dobila menstruaciju.
Zanima me mogu li koristiti tablete jer još uvijek povremeno dojim (imam jako malo mlijeka, mislim da ćemo se skoro oprostit od dojenja).
Dosad sam koristila Cilest, da li ću morat promjenit vrstu?
(znam da prvo moram ginekologu, ali zanima me samo mogu li se koristit tablete u ovoj situaciji)
Unaprijed zahvalna

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Maya,
Krvarenje 17.11. (porod 16.10.) nije bila menstruacije. Pričekajte dvije uredne menstruacije, pa se tada dogovorite sa svojim ginekologom o hormonskoj kontracepciji. Možete nastaviti s Cilestom.