Dojka

lidija.p.

Pozdrav imam 33 god
Trenutno mi je 2 dan menstruacije,prilikom oblačenja sam na grudnjaka vidjela točkicu ,iscjedak iz desne dojke stisnula sam izašla je jedna mala kap tekućine prozirne.Vrlo oskudno ,jako sam se uplašila ...Stiskajući još nije ništa više izašlo,grudi su me bolile prije M kao i inače.
Prošli mjesec sam pila Duphaston radi reguliranja ciklusa.Imali to kakve veze?
Trudna nisam , menstruacija mi je ovaj mjesec kasnila 3 dana.
Ništa me ne boli što se tiče grudi.
Dali je to možda poremećaj hormona ili slično?Rađala nisam,.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da se javite liječniku radi određivanja razine hormona prolaktina. Povišene vrijednosti prolaktina mogu uzrokovati iscjedak i dojke.

lidija.p.

Jako mala kapljica,vrlo oskudna,ali opet me strah.
Nikad ni se to nije pojavljivalo do sada.
Dali je to povezano sa ciklusom, hormonima za vrijeme ciklusa?
Spolni odnos je bio 11.9 zaštićen ejakulacija van mene,a menstruacija je došla jučer 24.9
Molim vas odgovor

Ivo Balenović, dr. med.

Odredite razinu prolaktina ukrvi.