Dojke u trudnoći

Trudnica 5

Poštovani, trudna sam 30 tjedana, trudnoća je uredna. Do sada su svi pregledi pokazali da se plod razvija dobro, fetalna dinamika uredna. Mene brinu grudi. Naime nemam onih promjena tipičnih za trudnoću koje većina žena spominje. Samo u prvom tromjesječju su mi bile nabrekle i osjetljive na dodir, malo bolne. Sada me uopće ne bole, nisu nabrekle niti narasle i mekane su. Ni aureole nisu značajno tamne. Bebu osjećam
Je li to neki loš znak za daljnji tijek trudnoću?

Ivo Balenović, dr. med.

To je sve individualno i normalno, unutar fizioloških odstupanja.