dopuna ovulacija da ili ne

Ivy

Poštovana dr Kupešić,

nakon što sam Vam juer pisala da je temp. konačno porasla, jutros je opet pala s 36,5 na 36, 3 kako se i prije kretala. Kada sam konačno pomislila da sam ušla u drugu fazu na 2. dan ciklusa stvari su krenule nizbrdo pa se pitam ako mi je na 26. dan temp. niska kada ću onda dobiti i kada bi možda trebala piti dabroston da ipak ne čekam 40 i više dana budući kako sam navela nakon ove menstruacije idem na laparaskopiju.

Zahvaljujem se na Vašoj dosadašnjoj pomoći i sve pohvale ovoj web stranici.

S poštovanjem,

Ivy

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Suglasna sam s Vašom odlukom, jer od čekanja i višemjesečnih uzimanja clomiphen citrata nije bilo očekivanog rezultata. Svakako najlogičniji naredni korak je laparoskopija. Nadam se da će ona doprinjeti kvaliteti Vaše daljnje obrade i omogućiti ostvarenje tako željenog rezultata: trudnoće.