drilling

ANY

Poštovana doktorice,

zahvaljujem na Vašem odgovor jer cijenim Vaše mišljenje .
Kao što ste rekli i ja sam svjesna da je BBT subjektivni pokazatelj no mene apriori zanima kada je normalno dobiti odnosno za ocekivati prvu menstruaciju nakon zahvata/drillinga koji je rađen na 14 dan ciklusa a danas mi je 35.dan od zadnje menstruacije.

S poštovanjem,

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Nastup menstruacijskog krvarenja moglo bi se očekivati tijekom nekoliko narednih dana. Ukoliko će menstruacijsko krvarenje kasniti i dalje bilo bi uputno provesti progestagensku terapiju (Dabroston 2x1 tbl kroz desset dana), te učiniti hormonski status (FSH,LH,E2) da bi se procjenila ovarijska rezerva.