Duphaston i migrena

korisnikforuma

Poštovani,
bila sam na ginekološkom pregledu radi kašnjenja menstruacije. Liječnik mi je prepisao Duphaston 5 dana po dvije tablete da izazovu krvarenje. Uzv je bio u redu.
Ja sam evo četvrti dan na tabletama dobila migrenu koju nisam prije toga imala 3 godine. Mislite li da je Duphaston aktivirao migrenu? Dali nastaviti s Duphastonom?
Hvala i lijepi pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, migrena je moguća nuspojava Duphastona. Savjetujem da prestanete s terapijom.

korisnikforuma

Na koji nacin onda regulirati menstruaciju ako prestanem s Duphastonom? Kontracepcija vise ne dolazi u obzir radi zelje za trudnocom.

korisnikforuma

Kako onda regulirati menstruaciju ako ne smijem vise koristiti Duphaston? Kontracepcija ne dolazi u obzir radi zelja za trudnocom.

Ivo Balenović, dr. med.

Svaki lijek ima svoje dobre strana ali i nuspojave. Treba odvagati korist i moguće nuspojave, pa odlučiti.