Zaštićen odnos-kašnjenje menstruacije

nesiguran.sam

Poštovani,
Djevojka je imala posljednju menst. (Prvi dan 14.12.2021.). Ciklus joj traje uglavnom oko 30-32 dana. Kasni joj već 5 dana menstruacija. Odnose smo imali 2x isključivo sa zaštitom (08.01. I 15.01.). Prezervativi su provjereni svaki put nakon odnosa. Sve je bilo uredu. Ovaj mjesec je bio stresan (obitelj, faks, ispiti). Zadnja 2 dana kako kasni, bole ju jajnici može li ocekivati menstruaciju kroz koji dan ili se zbilja pretjerano brinemo oko "što ako, kako i sl.". Bili su neplodni dani po aplik. Kada smo imali odnose. Do prije 6 mj pila je redovnu kontracepciju zbog akni, 2 mjeseca. Hvala puno.

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom trudnoću možete isključiti kao uzrok. Savjetujem da to potvrdi testom.