Duphaston i trudnoća

jjjeeellll11

Poštovanje,
Naime , imam dijagnozu PCOS i Insulinske rezistencije. 2 godine sam pila diane 35 zbog PCOS. Prestala sam prije 3 mjeseca ,dobila sam da pijem duphaston da bih dobila menstruaciju. Od 16 do 26. dana ciklusa. Zadnja menstruacija je bila 15.10. isto uz duphaston. Juče sam popila zadnju tabletu duphastona u tom periodu od 16-26. dana, večeras smo dečko i ja imali odnos , a kondom je pukao prilikom ejakulacije, da li postoji šansa za trudnoćom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, stoga ne postoji šansa za trudnoću