Eklampsija!!!

tonkyy98

Poštovani trenutno sam u 17 tjednu trudnoće. U prvoj trudnoći prije 2,5 godine sam imala preeklampsiju od 35 tjedna i visok tlak i proteine u urinu koja je prešla u eklampsiju poslije. Imala sam infarkt posteljice pa je beba bila manje tezine i visine .Sad za sada je sve u redu i danas sam bila na pregledu kod doktora i sve je uredu kako je rekao tlak mi je čak sada i nizak,ali mi je na ultrazvuku rekao da postoje neznatne promjene koje mogu uputit na eklampsiju al da to nije sad zabrinjavajuce. Posto zivim u inostranstvu obraćam se vama da mi kazete sto bi to znacilo neznatne promjene ako je sve ostalo u redu i da napomenem da od pocetka trudnoce mi je doktor ukljucio 150 mg aspirina dnevno. Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Ne znam kakve su to neznatne promjene, ali u ovoj fazi trudnoće eklampsija se ne može predvidjeti.