Fizicka aktivnost poslije carskog reza

Sandra

Postovana doktorice,

Zahvaljujem Vam na odgovoru na moje prvo pitanje. Interesuje me jos da li sad tri mjeseca poslije Carskog reza mogu raditi vjezbe za trbusne misice?

Sandra

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Tri mjeseca poslije carskog reza možete raditi umjerene vježbe opterećenja trbušne muskulature. Svakako nemojte pretjeravati s naporom i raditi vježbe s velikim opterećenjem.