Gljivice

nika94

Poštovani,
Pila sam antibiotike zbog jednog malog operacijskog zahvata, i dobila sam gljivice(cesto dobijem nakon antibiotika), no problem je da sam danas dobila mjesečnicu. Što da radim?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pričekajte da krvarenje prestane. Nakon toga primijenite neki od vaginalnih antimikotika.

nika94

Svrbež je prilično nepodnošljiv, kao i peckanje. Čak i kada se idem tuširati i kada se dodirnem imam osjećaj da mi "gori" sve

Ivo Balenović, dr. med.

Pravilo je da se za vrijeme menstruacije ne koristi terapija, ali ako su simptomi nepodnošljivi možete početi s terapijom i za vrijeme krvarenja.