Hematom u ranoj trudnoci

Amra812

Postovani doktore,
Trudna sam 6 sedmica, inace zivim u njemackoj, prije par dana sam imala.kontrolu kod ginekologice i rekla mi je "ja ne vidim.ovdje trudnocu, a i da jeste nije dobra, kao da je neki hematom' to je sve syo mi je rekla. Dal je to sto je rekla stvarno nije trudnoca? Nemam jos menstruaciju a imam neke simptome ajmo reci trudnoce. Ako mi mozete objasniti...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez nalaza Vam ne mogu odgovoriti o čemu se radi. Savjetujem da uradite beta HCG, ili ponovite uzv pregled za otprilike tjedan dana.