Hematom u trudnoći

Šišarka 11

Naime 22. 02 sam dobila oskudan iscjedak i otišla sam kod doktora. Ustanovio je mali hematoncic.
Terapija depo 4 kom svaki dr dan, dupostan 3x1 i pila sam neke antibiotike,i utrogestan 2x2 ujutro i navečer.
Nisam imala bolove niti krvarenja.
Beba je bila sasvim ok. Tada sam bila 11 sedmica trudna.
Depo završila kao i antibiotik samo nastavila utrogestan i dupostan.
Mirovala u granicama bez naprezanja i fizičkih poslova.
9 dana sve bilo ok, jutrus opet blagi svjetlo smedji iscjedak.. Oskudan skroz.Skoro pa kao sluz
Nema bolova nema krvarenja.
Kontrola u srijedu. Da li je od hematoma, možda se čisti... Ne znam ali znam da vise nikako da se opustim vazda pod strepnjom.
Prva trudnoća uredna školska.
12 +3 sam danas.
Kako da se umirim...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Retrokorijalni hematomi nisu rijetkost. Hematomi se dijelom resorbiraju, a dijelom isprazne kao sukrvica bez ikakvog utjecaja na trudnoću.

Šišarka 11

Hvala Vam zaista na odgovoru i odvojenom vremenu.
Samo riječi hvale za Vas i Vas sajt.
Svako dobro i lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Hvala. I Vama svako dobro.