Trudnoca?

Buhtlica26

Postovani!

Nigdje nisam nasla informaciju, ali zanima me je li moguce, ako sam imala odnos s partnerom u sijecnju i nakon toga sam imala 2 puta menstruaciju, da sam svejedno trudna i da je to bila "lazna menstruacija" jer sam negdje procitala da su moguce takve lazne menstruacije u ranoj trudnoci. Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ste imali dvije menstruacije, trudnoća je isključena. U početnoj trudnoći moguća su krvarenja koja nisu menstruacija.