hitna kontracepcija

ivanka991

Poštovani, imala sam nezaštićeni spolni odnos 26.dan ciklusa (ciklus mi je inače redovan) te je bilo ejakulacije u rodnicu. Zanima me je li potrebno uzimati pilulu za dan poslije s obzirom da nisu bili plodni dani i postoji li mogućnost trudnoće? Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i nije potrebna postkoitalna kontracepcija.