Kasnjenje menstruacije

rafaello

Poštovani,
imala sam spolni odnos s kondomom 19/20/21.2. uz korištenje kondoma i nije svršio u meni već je izvadio. Ta tri dana bili su mi plodni dani odnosno 12./13. i 14.dan ciklusa. Menstruacije mi inace traju 26-8 dana i slabo mi ide krv. 8.3. sam dobila menstruaciju ali mi je bila cak i slabija nego inace. Sada mi kasni dva dana te me strah trudnoce i neprestano razmisljam o tome. Postoji li mogucnost?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Ako se želite u to uvjeriti uradite test.