HITNOOOO

MARIJA

MOLIM VAS DA MI POMOGNETE SAVJETOM.
IMAM 23 GODINE I ZADNJIH PAR PUTA PRILIKOM ODNOSA SA PARTNEROM SAM PRIMJETILA CRVENKASTI SIRASTI ISCJEDAK,A
NAKON PAR DANA POČELO JE PECKANJE.ZA PAR DANA IDEM KOD
DOKTORA ALI ME ZANIMA ŠTO BI MOGLO BITI,HVALA!!!

Doc. dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Iscjedak opisane kavlitete (sirast i crvenkast), moguća je posljedica infekcije Gardnerelom ili Candidom, te svakako preporuča ginekološki pregled, na koji ste ionako naručeni. Savjetujem izliječenje upale i primjenu terapije u oba partnera.