icsi

ivona

postovana doktorice,
molila bih vas da mi odgovorite na sljedece , dali se u hrvatskoj primjenjuje icsi tj takozvana tehnika mesa ili tese ? dali mozda znate koliko kosta ako se kod nas primjenjuje i koliki je postotak zaceca??
unaprjed hvala !

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Ivona , primjenjuje se i tesa i mesa tehnika ali cijene su različite i trajno se mijenjaju, potrebno je nazvati primjerice Kliniku Vuk Vrhovec koja se bavi više muškim vidom steriliteta, dr. Lučingera ili dr Jukića i raspitati se. Sretno!