Geonistin u trudnoći

kristina

Poštovani dr., u 21. sam tjednu trudnoće i zbog CINIII nalaza papa testa prepisane su mi Geonistin vaginalete svaki drugi dan, medjutim kad stavim vaginaletu osjećam čudno kretanje, nisam sigurna da li se dijete počne jače micati ili je to neka vrsta kontrakcija, u donjem dijelu trbuha. Zbog toga sam prestala s terapijom i zanima me da li imam razloga za zabrinutost. Hvala.

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Kristina, od Geonistin vaginaleta se ne može NIŠTA dogoditi niti vama niti djetetu, tako da se treba držati infekcija koja je na vratu maternice pod kontrolom i slobodno nastavite uziamti vaginalete.