Implantacijsko krvarenje ili menstruacija?

Viki912

Postovani, odnos sam imala 11.5 a 18.5 sam dobila menstruaciju, obicno me boli no ovaj put nije, traje po 6 ili 7 dana a danas mi je 4. Dan te je vise ni nema, drugi dan menstruacije sam imala kratki spolni odnos te me zanima je li rijec o implantacijskom krvarenju ili menstruaciji te zasto je trajalo samo 4 dana? Samo jedan dan je bilo obilnije ostalih dana malo.
Hvala,lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom radi se o menstruaciji. Za svaki slučaj možete provjeriti testom.

Viki912

Postovani, nastavila mi se jos jedan dan te je bila tamno crvena i imala je ugruske, je li potrebno raditi test (odnos je bio zasticen kondomom)?

Ivo Balenović, dr. med.

U tom slučaju test nije potreban.

Viki912

Postovani, opet ja
Napravila sam test za svaki slucaj znaci 13 dana nakon odnosa, bio je negativan, je li pouzdan?
Hvala,lp

Ivo Balenović, dr. med.

Test je u to vrijeme pouzdan.

ridmona

Poštovani,
pitanje u vezi mogucnosti trudnoce. Ciklus mi traje 30 dana,menstruacije su mi redovite i traju 4 dana (zadnja je bila 9.-12.5.), nekad su obilnije nekad oskudnije. Prvi spolni odnos sam imala 2.6. u noci, ali on nije ni pola bio unutra,i svega par puta je gurnuo. Nije ejakulirao i bili su mi neplodni dani. Menstruacija mi je dosla 6.6. kako je i trebala,no bila je oskudnija i ponekad je bila jako svijetla. 9.6. je curilo jos malo smeđe boje kao i inace pod kraj menstruacije. No,danas 10.6. sam nakon mokrenja na papiru primjetila skroz svijetlo crvenu boju. Da li je moguce da bi to sad bilo implantacijsko krvarenje? Ili to ne može biti nakon menstruacije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nakon menstruacije ne može biti implantacijsko krvarenje. Prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

ridmona

...NASTAVAK

...i danas i dalje imam malo smeđeg iscjedka prilikom mokrenja

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno se radi o nedostatnoj funkciji žutog tijela zbog čega se nakon menstruacije nastavlja oskudno krvarenje. Nije implantacijsko.