Inducirani porod i kontrola

petra_098

Poštovani, šaljem Vam sestrin upit:

Poštovani! 21.sijecnja 2022.g. imala sam inducirani porod u 36 tjednu trudnoće zbog prestanka otkucaja srca ploda. Nakon poroda krvarim sam 2 tjedna te je bila pauza od 5 dana i ponovno krvarenje od svjetlo crvene do smeđe boje da koje ne mogu sa sigurnošću reći je li menstruacija ili nastavak postporođajnog krvarenja. Na kontroli 4.ozujka doktorica je na uzv izmjerila uterus 8.49x4.06cm i endometrij 9.0mm, ne vidi jasno ima li rezide te je na jajniku primjećena cista glatke stijenke, anehogena bez protoka, 3.47x2.20.
Doktorica kaže da to nije dobro stanje za 5.tj.nakon poroda te moram izvaditi krv.
Molim Vaše mišljenje i kako se može riješiti takva situacija.

Hvala Vam i lijep pozdrav! happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, žao mi je zbog ishoda. Vjerojatno je zbog cijele situacije došlo do hormonskog disbalansa. Kada uradite pretrage znati će se o čemu se radi.