Inovo tablete

Magdalena0212

Pozdrav!
Pijem Inovo tablete koje su predstavljene kao dodatak prehrani, ali evo kod nas se dogodilo nekoliko slučajeva gdje su žene od njih ostale trudne.

Tako sam ih i ja počela piti zbog trudnoće, međutim danas sam dobila mjesečnicu i sada ne znam dal trebam popiti tabletu ili dok imam mjesečnicu da ne pijem?

Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete ih uzimati i dok imate mjesečnicu.