Intiman pristic

Iksa

Postovana,
ima problem. Na stidnici u predjelu drazice mi se pojavio bijeli pristic. Moze se istisnuti, ali se ponovo vraca. Odrzavam higijenu i imam stalnog partnera. Dajte mi neki konkretan savijet kako se rijesiti toga. Hvala!

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Recidivirajući furunkul u predjelu vanjskog spolovila zahtijeva pregled kod nadležnog ginekologa koji će po potrebi ordinirati anbtibiotsku ili lokalnu terapiju i provjeriti koliko je Vaš "zahvat" bio uspješan, te procijeniti o kakvoj se vrsti furunkula radi.