Iscjedak

Sonja

Poštovani,
Duže vrijeme već imam vrlo obilan iscjedak žučkaste boje i neugodnog mirisa. Odgađam posjet lječniku jer dojim 1 godinu staro djete pa ne bih htjela uzimati nikakvu terapiju, a i nekako sam se nadala da će proći samo od sebe. Nemam nikakvih drugih tegoba. Što bi to moglo biti i smijem li još odgađati posjet liječniku?
Hvala najljepša.

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Sonja,
Slobodno je uizimati vaginalete tijekom dojenja, za početak je ipak najbolje otići na pregled.