iscjedak--

bok. vec duze vrijeme imam zuto-bijelkasti obilni iscjedak,kada mokrim me pece a i zna me svrbiti.bila sam kod ginekologa i pregledao me je i dao mi je medazol vaginelete, niti mi je dao da uzmem bris niti mi je rekao sta mi je.pijem diane35 radi policisticnih jajnika i dlakavoscu i reguliranje menstruacije.imam 26god pa me zanima sta mi je.spolni odnos nemam ,jer nemam ni partnera.sto mi je ciniti.hvala,

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Rekao bih da je, s obzirom na anamnezu, to dovoljna terapija.

Misic12345

Zanima me jel opasno i simptom cega moze biti. Zapravo to crno mozda nije iscjedak nego kao crne ljuskice..

Ivo Balenović, dr. med.

Nije opasno, a te 'ljuskice' su možda komadići sluznice maternice koja se ciklički odbacuje.