Trudnoca ili?

tea_0507

Dobar dan
Ovako, tablete Yaz sam prestala koristit 24.11.2018.

Odmah nakon toga mi je nastupila menstruacija 25.11 i trajala 4 dana.

Nakon toga vise ne koristim tablete, i imam svakodnevne odnose s mužem, uz metodu prekinutog snošaja, ali nije nikad ejakulirao u mene.

Naime sad vec dva dana mi je krenula jaka bol u donjem dijelu leđa i simptomi kao da trebam dobit svaki cas. Te su mi grudi natečene i jako bolne na dodir a menstruaciju trebam dobit tek 25.12

Sad me zanima dal je moguce da mi se simptomi.menstruacije pojavljuju 10 dana prije, ili postoji mogućnost trudnoće.?

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatnije je da su simptomi koje navodite uzrokovani ovulacijom nego nadolazećom menstruacijom.