Iscjedak

Vanessaaa

U zadnje vrijeme imam obilan iscjedak jakog mirisa nekad je on providan a nekada zna biti i smedje boje ,ponekad imam i bolove u jednoj strani abdomena ,menstruacije su redovne . sta bi bio uzrok toga ? s tim da sam se porodila prije godinu i pol i radjena mi je epiziotomija . hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o infekciji. Preporučam pregled i po potrebi terapiju.

Vanessaaa

I prije mi se desavalo to i koristila sam vaginalete i canesten kremu . da li bih prvo probala to da koristim pa onda da odem doktoru ? da li mi se stanje moze pogorsati ? hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Slobodno možete koristiti Canesten, ne može ništa naštetiti.