Iscjedak

plaura

Pozdrav,

Imam problema s iscjedkom. Naime, vec dvije godine imam konstantan iscjedak žučkaste boje. Ne pamtim dan kada nisam nosila uložak. Ili imam menstruaciju ili takav iscjedak ne znam za drugo. Također nekada iscjedak ima jako čudan miris. Ništa me ne boli, menstruacije mi nisu bolne te iscjedak nikada nije drugačije boje osim žute. Zamolila bih vas da me uputite što bi to moglo biti? Da li je ozbiljno i treba li se nešto poduzeti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da uradite mikrobiološke briseve.

Koala25

Poštovani imam pitanje vezano za rozi iscjedak nakon menstruacije.
Menstruacija u 5 mjesecu mi je bila 24.5.
Prethodna 25.4.
26.5 sam imala lagano krvarenje više smeđi iscjedak, za vrijeme toga nezaštićeni spolni odnos.
U 6 mjesecu menstruacija mi je dosta kasnila prije toga ---24.6. i 25.6. sam opet imala nezaštićen spolni odnos)
Dobila sam je 27.6. krvarenje je bilo obilno (2 dana) možda od 30.6. uslijedio je obilno tamnosmeđ iscjedak smeđa krv. od prilike 2 dana.
3.na 4.7. rozi iscjedak. I sada imam peckanje i bolove kao pred menstruaciju i plodne dane i napetost u trbuhu.
Da li ima razloga za brigu? Bojim se trudnoće s obzirom na nezaštićeni odnosno.
Hvala na odgovoru

vlaina23

Poštovani,
prošli tjedan imala sam nezasticeni odnos bez ejakulacije u rodnicu. Odmah dan nakon toga pocinje tamno smedi iscjedak koji traje do danas gdje postaje svjetliji. Po izracunu radi se o ovulaciji. Postoji li mogucnost da ovulacijsko krvarenje traje tako dugo?

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ovulacijsko krvarenje traje dva do tri dana. Savjetujem pregled.

vlaina23

Hvala puno na odgovoru. Inace imam problema sa stitnjacom koja je trenutno dobro i nedavno sam prestala dojenje pa sam to prepisala hormonalnim promjenama.
U svakom slucaju naruciti cu se na pregled da vidim u cemu je problem

Ivo Balenović, dr. med.

Najvjerojatnije je u pitanju hormonski disbalans.