Izostanak menstruacije, mogucnost trudnoce

Zabrinuta26222

molim za pomoc. Naime, decko i ja smo bili goli on je svrsio par puta (u maramicu) nakon toga je isao spolnim organom po mojoj rodnici i stavio mozda dva cm unutra. Ja sam djevica, nismo koristili nikakvu zastitu. Strah me je li moglo ostati mozda nesto na spolnom udu. Menstruacija mi kasni dan (no inace nije redovita) Postoji li mogucnost trudnoce? Pozdrav i veliko hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test na trudnoću, iako je mogućnost trudnoće samo teoretska.