Izraslina u rodnici?

kvakalolo

Poštovani, danas sam prstom napipala kvrgu unutar rodnice. Kvrga je mekana na dodir, glatka (za razliku od "zidova" rodnice), bezbolna i dosta je duboko. Poprilično je velika.
Zanima me što bi to moglo biti?
U iščekivanju sam menstruacije, koja kasni par dana, ali to pripisujem prestanku korištenja Yaz tableta.
Također, imala sam probleme sa gljivičnim infekcijama zadnjih par tjedana, i još uvijek imam simptome (bijelo žućkasti iscjedak bez mirisa, ponekad svrbež, bar se nadam da je to od gljivične infekcije, ovo me također zanima što bi moglo biti....). Zvala sam ginekologa da probam doći na pregled, no zbog novonastale situacije zbog korona virusa ne primaju pacijente, osim trudnica. Molim Vas za pomoć jer sam u laganoj panici, sad još više jer ne mogu do ginekologa...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije ste napipali cerviks (vrat maternice). On odgovara onome što ste opisali.