Jel postoji mogucnost da sam trudna?

ejala

Postovani,
Imam 22 godine i pijem tablete lindynette vec pet godina uredno.
Kako imam dva blistera u brzini se ne sjecam jesam li uzela prvu tabletu novog ciklusa 20.09.,a 21.09. Sam imala spolni odnos sa ejakulacijom u rodnicu.
30.09.sam krvarila s ugruscima pet dana normalno kao da imam menstruaciju i sada od 05.10. vec tri dana imam smedi iscjedak.
Menstruaciju po pravilu kao svaki put do sad trebam dobiti 13.10.
Moje pitanje je sto predstavlja ovo krvarenje dva tjedna prije menstruacije i smedi iscjedak?
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o probojnom krvarenju koje se može javiti kod žena koje koriste oralnu hormonsku kontracepciju. Ono nije opasno niti umanjuje zaštitu. Trudnoća je isključena.