Kada test?

nika94

Poštovani,
Imam cikluse između 24-27 dana. Naime, zadnja mjesečnica mi je bila 27.9.2019., iduću (ne) očekujem, iako bi trebala oko 23.10..no moj dečko i ja već od 2.10. intenzivno radimo na djetetu pa me zanima kada bi najbolje bilo za uraditi test? Ukoliko mjesečnica izostane, dakle tipa 25.10.?

Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, test je najbolje uraditi prvi dan nakon što Vam izostane menstruacija. S prvim jutarnjim urinom.