Jesam li trudna?

Ammm123

1.5 sam imala zasticeni sex i 4.5 sam dobila menstruaciju.Kondom nije pukao.jeli moguca trudnoca jer mi mjesecnica kasni jedan dan vec?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

bba12

Poštovani,
posljednja menstruacija bila je 12.7.2018., došla je na 32. dan ciklusa, očito nekakav mali disbalans jer prije toga dolazile su mi uvijek na 28. dan. Odnos sam imala 13. dan ciklusa a tada sam osjetila bol u desnom jajniku a koja se pripisuje ovulaciji. Kolike su šanse za trudnoćom s obzirom da je posljednja mestruacija malo kasnila? Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je odnos bio u vrijeme ovulacije, šanse za trudnoću su velike.

Luciley

Postovani,
6.8. bi trebala dobiti menstruaciju, no imam kao lagani smeđe-krvavi iscjedak od 3.8 . Naime 4.8. sam stavila tampon jer sam misilila da ću dobiti i kad sam ga izvadila bio je od krvi lagano pun. No do danas jos menstruacija nije počela kako treba. Imala jesam spolne odnose, prva dva dana nakon prošle menstruacije i jednom na sredini ciklusa ali bez penetracije. Postoji li mogućnost trudnoće? Hoće li se menstruacija normalna pojaviti?
Inace su mi ciklusi relativno redoviti, 25 dana +/-3 dana.
Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je u pitanju slabija funkcija žutog tijela zbog čega dolazi do oskudnog krvarenja neposredno pred menstruaciju. Ukoliko menstruacija ne nastupi u iduća tri do četiri dana, učinite test na trudnoću.

Luciley

Poštovani,
menstruaciju sam dobila 6.8. navečer (tj nastupilo je normalno krvarenje) i dva dana je bilo normalno, obilnije i onda jos 3 dana slabo,vise kao iscjedak. Jel to normalna menstruacija? Ne znam jel od straha malo umišljam..
Uglavnom menstruaciju sam dobila, znači trudnoće nema?
Unaprijed hvala.

maminandeo

Postovani! Spolni odnos je bio 21.05, menstruaciju sam dobila 04.06 sa nekoliko dana kasnjenja i isto tako dobila sam ju i 04.07,ali sad mi kasni vec 13 dana pa me zanima da li postoji mogucnost da sam trudna,a nisam imala seksualni odnos od tada !!!

Naty88

Poštovani,
zadnja menstruacija mi je kasnila 4 dana, za to vrijeme sam radila kucni test na trudnocu i pokazao je negativno. Pojavila se, ali nije bilo obilnog krvarenja. Tjedan dana nakon menstruacije i dalje me bole grudi, trbuh mi je tvrd i jako napuhan. Postoji li ipak mogucnost za trudnocu ili je nesto drugo u pitanju?

Hvala, LP.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Luciley, dobili ste normalnu menstruaciju. Ne radi se o trudnoći.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana maminandeo, ako su ono bile uredne menstruacije, ne postoji nikakva mogućnost da se radi o trudnoći. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans.

Luciley

Još sam zaboravila da sam tijekom ta dva dana jačeg krvarenja imala i one ugrušake koji se znaju pojaviti na ulošku.. Ne puno ali bilo je

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Naty88, ako niste sigurni da je bila prava menstruacija, a vi osjećate neke promjene na sebi savjetujem da ponovite test na trudnoću s prvim jutarnjim urinom.