kad menga 10 dana kasni

ancica2053

Ovako, inače mi nije fiksan broj dana menstrualnog ciklusa. Recimo da je oko 25 dana, ali obično mi dođe 2-3 dana prije ili kasnije. No ovog puta mi je kasnila 10 dana, što me jako zabrinulo. No, bila sam zadnjih dva tjedna pod stresom zbog faksa, cimerica, imala sam i temperaturu. Ali imala sam i s momkom peting, znaći nije bilo spolnog odnosa, ali me plaši dali postoji mogućnost da mu je na prstima ostalo sperme i da sam kojim slučajem tim putem zatrudnila? Kada sam dobila menstruaciju, krvarenje je bilo oskudno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test, premda su šanse za trudnoćom minimalne.

Dd27

Poštovani molim za pomoć moja cura i ja smo imali odnos 2 dana prije njezine menstruacije prije zadnje menstruacije imala je vodenu cistu na jajnika 4cm no danas kada je trebala dobiti mestruaciju kasni i nema bas neki osjećaj kao da će ju dobiti test za trudnoću je radila dan nakon odnosa...pokazalo je da nije trudna dali je to prerano za test i dali pokazuje krivo? Ima li šanse da je zapravo trudna? Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, dva dana prije menstruacije su neplodni dani. Ne postoji mogućnost trudnoće.