Peting

Lejlap0766

Dobar dan,
Imam pitanje sto se tice petinga preko odjece, dakle decko i ja smo upraznjavali peting preko odjece, ja u vesu i tajicama on u vesu i trenirci, dakle 4 sloja, nakon petinga koji je trajao malo duze otisla sam na wc i primjetila sam da su mi i tajice i ves bili mokri a i njemu malo vlazna trenerka, nisam sigurna da li je doslo do ispustanja nekih tecnosti pa vas molim da mi kazete postoji li sansa za trudnocom
Menstruacija mi treba doci za 7 dana
Hvala

juventus

Postovanje.
Da li je moguća trudnoća ako sam ejakulirao na stomak djevojke i sperma se slije do vagine ? Uredno smo obrisali vlaznom maramicom nakon pola minute.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Lejlap0776, na taj način ne postoji nikakva mogućnost da dođe do trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani juventus, ukoliko ejakulat ne dospije unutar rodnice trudnoća nije moguća.

juventus

A da li je uopste moguce da se slije sperma do rodnice na na taj nacin ?
I ako se obrise odmah da li uopste postoji ikakva sansa da dodje do rodnice ? Da li uopste postoji u praksi takav slucaj trudnoce ili je to sve samo u teoriji moguce? Iako su bili plodni dani.

Ivo Balenović, dr. med.

Potrebno je da se određena količina sjemana (oko 1 ml) unese unutar rodnice. Teoretski to je moguće preko vode (npr. kupanje u kadi)

Lejlap0766

Hvala na odgovoru znaci bez obzira na tu neku vlaznost nije se nista moglo desiti ?

Ivo Balenović, dr. med.

Nije se ništa moglo desiti.