Kašnjenje menstruacije

Aniicka24

Poštovani..zadnja menstruacija mi je bila 15.6 a sljedeća je trebala doći 17.7 ali još uvijek je nisam dobila. Već 5 dana kasni. Spolne odnose nisam imala,stres nisam imala. Ne osjećam se kao da ću je dobiti. Možda sam malo napuhana i boljela me glava ali ništa drugo..i imala sam prije dva dana iscjedak bjelkasti. I prije možda tjedan dana me pikalo jako na desnoj strani ali tako me već jednom je pa sam imala upalu mokracnih puteva. Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o anovulatornom ciklusu. Savjetujem da se javite liječniku radi terapije kojom će se potaknuti krvarenje (Duphaston). Savjetujem i analizu hormona.