Kašnjenje menstruacije

Lanaa12

Poštovani,
Menstruacija mi kasni vec 3 dana trebala sam ju dobiti 24.4. prije toga sam 17.4. imala spolni odnos bez kondoma s deckom i nije svrsio u mene zapravo uopće nije svršio. Kad je bio blizu izvadio ga je van i nakon pola sata ponovno stavio ali samo jednom. Par dana osjecam lagane bolove u donjem dijelu trbuha ali nemam uobicajene simptome menstruacije koja imam inace osim sto imam konstantnu nadutost i potrebu za ispustanjem vjetrova kak mi je bilo i prije svake druge menstruacije, grudi su mi bolne na dodir samo sa strane i jucer sam primjetila da su porasle. Molim Vas da mi odgovorite postoji li mogucnost trudnoce ili menstruacija samo kasni i hoce li doci. Da napomenem da mi je to bio prvi spolni odnos nakon 2 mjeseca pauze i te mjesece mi je menstruacija redovno stizala na vrijeme .
Unaprijed hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom, trudnoća ne bi trebala biti u pitanju. Ipak, savjetujem da uradite test.