Kasnjenje mestruacije

stresnaa123

Postovani, mjesecinica mi kasni, u svibnju sam je imala 9.5., u lipnju 5.6., imala sam zasticeni odnos 25.6. i menstruacija mi je trebala doci oko 3.7. ali je nema, a imam nekakav zuckasti iscjedak. Trudna nisam jer je odnos bio zasticen u neplodnim danima i ejakulirao je van mene u kondom. Samo me zanima zasto kasne? Mozda radi ljetnih vrucina ili stresa uzrokovanog brigom i novim poslom?

Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najčešći uzrok poremećenog ciklusa je psihičke prirode (stres). Pričekajte još nekoliko dana, pa ukoliko menstruacija ne nastupi javite se liječniku radi terapije kojom će se potaknuti krvarenje.

stresnaa123

Postovani,
zahvaljujem se na odgovoru, napravit cu ujutro test za trudnocu cisto da si olaksam u glavi. Primjetila sam da imam zuckasti iscjedak neugodnog mirisa, moze li upala ili koja bakterija pomaknuti menstruaciju? Postoji li sansa da sam trudna, htjela bi cuti i vase misljenje?

P.S. ovo prethodno pitanje je moje.

Unaprijed se zahvaljujem

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Prema simptomima vjerojatno se radi o upali. Upala nema utjecaja na ciklus. Savjetujem pregled.

stresnaa123

Hvala Vam na odgovoru, test je napravljen, negativan je. Narucila sam se na pregled pa cu vidit.

Vama hvala puno,
Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

cocacola123

Poštovani vrijeme nenstruacije mi je bilo prije dva dana, i uvijek prije na par dana me bole grudi i kada dobijem menstrauciju bol prestane. Međutim i ovaj put su me boljele i jucer su prestale boljeti ali menstruacije jos nema. Da li postoji mogucnost trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko ste imali odnose, postoji mogućnost trudnoće. Uradite test na trudnoću.