Kasnjenje mjesečnice

milosrobert

Djevojka i ja smo se 2 puta upustili u seksualni odnos sa zastitom bez ejakuliranja prosli mjesec, termin za mjesecnicu bio joj je 29.2., ali i dalje nije dobila i ne osjeca da bi trebala, nije pod nekim stresom bila niti bolesna, koji bi mogao biti razlog, prije odlaska lijecniku ili po test, da li je moguca trudnoca ili nesto drugo?

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

Kedmenec123

Pozdrav,
imam 15 godina i imala sam prvi odnos s dečkom 20.7. i mestruacija mi je došla na vrijeme. Drugi spolni odnos imali smo 5.8. i tada su mi bili plodni dani, sada mi menstruacija kasni već 8 dana, jesam li trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test na trudnoću. Prema onome što ste naveli postoji mogućnost trudnoće.