Krvarenje u ovulaciji

Denka

Postovani doktore, dobar dan! Javljam se iz Crne Gore, e ovako imam jedan problem, juce sam bila na pregledu kod dr. Rekao mi je da je dominantat folikul na desnom jajniku troslojni 16 mm, a vec jutros nakon odnosa vidjela sam krv, pa me zanima da li je to folikul pukao , inace imam nezasticene odnose , ili je nesto drugo u pitanju zastrasujuce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radilo o ovulacijskom krvarenju. Ukoliko planirate trudnoću sada je idealno vrijeme da na njoj radite.

Denka

Hvala Vam na brzom odgovoru, nadam se da ce tako i biti

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Sretno.

Denka

Sad me jos nesto zanima, kada sam Vam pisala, prestalo je na jedan dan i opet nakon odnosa se nastavilo krvarenje ,do juce je sve bilo kao kafeno, a vec sinoc cista krv, i danas isto, pa me zanima da li to znaci da sam opet dobila iako mi je menstruacija bila 20 og a zavrsila se 27 avgusta? Hvala .Izvinite

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prekratko je vrijeme prošlo od prethodne menstruacije da bi se radilo o novom ciklusu.