kks

gigi

Rezultati krvne slike:
WBC:8.6
RBC:4.30
HGB:114
HCT: .341
MCV:79
MCH:26.5
MCHC:333
RDW:15.2%
MPV:10.1
PDW:12.6%
LYM:16.6%
MON:3.3%
GRA:80.1%
Trebam drugo mišljenje.Uz krvnu sliku pisalo je i lagana anizocitoza i poikilocitoza.Rađena je u samom početku trudnoće.Ako može kratko objašnjenje.

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Gigi,
Ova krvna slika je uredna, ali kao i većina trudnica na ovim prostorima očigledno je da ste u trudnoću ušći s manjkom željeza. preporuka Folic plus 1x1 na dan do 3 mj. iza trudnoće svakodnevno; te od 16 tj. trudnoće Heferol lxl tbl jer se odlično podnosi. Bez brige bit će sve OK.