klomifen simptomi

Lisy

Postovanje,pocela sam sa terapijom klomifen,bila sam dvanaesti dan na pregledu i doktorka je rekla da svaki drugi dan imam odnos,a u slucaju da dobijem menzes da joj se odmah javim.Danas mi je 18 dan od zadnje mjesecnice (a 15 dan od uzimanja klomifena tj.5 dana po 2 tablete)
Imam punije grudi I bubuljuce, ponekad na momente imam valove vrucine i imam par dana sekret zuckast-bijel,mene najvise brine sto mi se danas gubi pred ocima kao nesvjestica i malo mi je muka,dali je moguce da je od klomifena?Doktorku nemogu da kontaktiram jer samo Srijedom imaju termini za razgovor...Nadam se da mi odgovorite
Puno pozdrava

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je od Klomifena.