Kolostrum

nika94

Poštovani,
Rodila sam prije 2 dana ...imam problem s dojenjem jer mi je iscjedak iz bradavice tamnozelenkast i nedaju da dojim nego joj daju dohranu. Je li to za zabrinuti se ili?

I još pitanje..malenoj je crp 21..jel to neki problem ili? Jer kažu da na njoj ne vide da je neki problem, ali krvna slika pokazuje kao povišenu vrijednost

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da se uradi citološka analiza iscjetka. Vrijednost CRP-a kod djeteta je povišena, a to nalazimo kod infekcija. Vrijednosti CRP-a mogu oscilirati tijekom dana, pa bi bilo dobro ponoviti ga. Savjetujem da se javite pedijatru.