kondilomi

Mladjo8888

pozdrav imam kondilome nisam znao sta je do pre 2 godine od malena ih imam mozda i od rodjenja nisam siguran nisam isao do doktora ali koristio sam https://www.staroplaninski-melem.rs citao sam da pomaze i stvarno pomaze skoro sam ih skinuo sve sad mene zanima na mestima gde ih je bilo a nestali su nisu se pojavljivali mesecima 8 meseci ih skidam mozda bi spali i brze da sam redovno i strucno koristio ovaj proizvod al mene zanima dali ima potrebe da idem do doktora imao sam sistematskih pregleda ranije za posao i uvek je bilo sve predobro ako ih spalim sa ovim dali moram da idem na pregled da vidim dali imam jos virus u sebi ako mozete da mi objasnite hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, kondilome uzrokuje HPV virus niskog rizika. Ukoliko su oni izraženiji potrebno je liječiti ih. Mnogi ljudi imaju HPV virus u sebi, ali dok on ne izaziva promjene nema potrebe, a ni smisla liječiti ga. Dakle, liječe se samo promjene koje uzrokuje virus - a to su u vašem slučaju bili kondilomi. Ukoliko su nestali nema potrebe za daljnjom terapijom.