kontracepcijeske pilule

martina

postovana ,da li se kod nas mogu negdje nabaviti pilule koje se u americi zovu ortho tri-cyclen tj.norgestimate/ethinyl estradiol i u tri su boje:bijela,svijetlo plava i plava ili barem pliule koje odgovaraju po svom sadrzaju ovima?hvala....

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Ova skupina kontraceptiva spada u tricikličke preparate, a njima bi odgovaro Trinovum ili Triquilar koji je dostupan u našim ljekarnama.